Open Mic Český Ráj

27.10.2018

V sobotu 27. 10. 2018 se v podzemí uskuteční premiéra nové série písničkářských večerů, které tak naváží na úspěšné koncerty Trifot Open Mic, pořádané již druhým rokem v Praze.

Akci podporují partneři:
Město Mnichovo Hradiště
Svaz autorů a interpretů
Nadace život umělce
podzemí
tiskárna Duo Press
tiskárna Apromo Turnov

Mediální partneři:
Kamelot – zpravodaj města Mnichovo Hradiště
Country rádio
Signál rádio
server infolk.cz
magazín ePortyr.cz
server ČCCR: kudyznudy.cz

Hudební večer formátu Open Mic je určen především pro autory vlastních písní, písničkáře a hudebníky, žánrově se řadící do všech alternativ folku, bluesové muziky až po jazzové vlivy. Scéna je k dispozici i pro instrumentalisty, hráče na neobvyklé nástroje a interprety, kteří vynikají svou originalitou. V rámci koncertu vystoupí nejen pozvaní hudebníci, ale mohou zde zahrát i interpreti z publika, talentovaní muzikanti, které třeba ještě neznáme. Diváci mohou navíc obdržet atraktivní CD jednotlivých účinkujících formou slosování vstupenek. Obecenstvo také vybere diváckým hlasováním dva, dle jejich názoru nejlepší sólisty, dua , nebo kapelu, kteří postoupí do letního galaprogramu.

V dlouho očekávané premiéře vystoupí stálice české písničkářské scény: folkový performer a organizátor akcí Slávek Maděra, Vilda Roubíček z Prahy, David Šitavanc z Nymburka, písničkářka Anna Čechová alias Planeta Anna, skvělý kytarista Michal Šnajdr z Mladé Boleslavi, Petr Brousil z Davle. A na závěr, jako host večera, vystoupí vítězové letošního oblastního kola Porty Vysočina a držitelé ceny Svazu autorů a interpretů z letošního národního finále Porty, duo Alfik&KruppEssen.

 

Prodej vstupenek realizuje portál www.smsticket.cz, rezervace míst na produkce@slavekmadera.cz a telefonu 731 817 718. Vstupenky je možné zakoupit i na místě. Doporučujeme rezervaci míst. Zájemci o vystoupení z řad veřejnosti nás mohou kontaktovat na stejných kontaktech.

 

Facebook událost.